Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Wesoła Panda

Kontakt

tel: 32 322 03 29
e-mail: info@wesolapanda.pl
http://www.wesolapanda.pl/jsp/main.jsf

Adres

ul.Oświęcimska 398A, 43-150 Bieruń

Opis sali

Twoim milusińskim znudziły się już codzienne huśtawki i piaskownica, a nadmiar niespożytej dziecięcej energii sprawia, że drżysz o swoje mieszkanie? Odetchnij nad filiżanką aromatycznej kawy w Sali Zabaw dla dzieci Wesoła Panda mieszczącej się w Bieruniu przy ulicy Oświęcimskiej 398a.


To miejsce, w którym wszystkie dziecięce figle są dozwolone: nowoczesna konstrukcja ze zjeżdżalniami, baseny pełne kolorowych piłek, karuzela, pneumatyczne armatki, interaktywna podłoga – wszystko to i jeszcze więcej, nie pozwoli się nudzić nawet najbardziej wybrednym poszukiwaczom przygód.


Opiekunowie mogą odpocząć na wygodnych kanapach z pyszną kawą, bez obawy o szalejące pociechy, gdyż Sala Zabaw dostosowana jest do wszystkich wymaganych norm gwarantując bezpieczeństwo, nawet najmłodszym. Przytulny kącik malucha ugości tych dopiero stawiających pierwsze kroki.


Konstrukcja dostosowana jest dla dorosłych, więc całą rodziną można oddać się szaleństwom. Wesoła Panda pomoże rozwiać wszelkie stresy związane z organizacją urodzin. Salka urodzinowa pomieści grono przyjaciół największej duszy towarzystwa!


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułJumpWorld GnieznoJumpWorld Gniezno
Dodano 06.09.2018 12:46

Możecie wykazać się tu różnymi akrobacjami i po prostu unosić się w powietrzu. Nawet ściany są trampolinami, od których możecie się odbijać w dowolnym

Następny artykuł >JumpWorld Tarnowskie GóryJumpWorld Tarnowskie Góry
Dodano 14.09.2018 10:37

Jeżeli lubicie poskakać w powietrzu, a przy okazji miękko lądować to koniecznie musicie odwiedzić to miejsce!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram