Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Stacja Grawitacja Warszawa

Kontakt

tel: 726 130 666
e-mail: recepcja@stacjagrawitacja.pl
https://www.stacjagrawitacja.pl/

Adres

al. Bohaterów Września 12, 02-389 Warszawa

Opis sali

Zastanawialiście się, czy istnieje miejsce na ziemi, w którym Wasza grawitacja może zostać zachwiana? Dobrze trafiliście! Ta wspaniała Stacja rozrywki przyniesie każdemu uczestnikowi odlotowe emocje. Największą atrakcją jest tu Park Trampolin rozlokowany na 1300m2. Składa się ze strefy trampolin, ścieżek gimnastycznych, ogromnego AirBag’a o wielkości 90m2, trampolin zeskokowych oraz z niesamowitych wielopoziomowych platform.


Do tego ogromny zbijak, strefa trampolin z koszami, jedyne na świecie komercyjne boisko do kosza z trampolinami, strefa gimnastyczna PRO oraz ciekawy i kuszący tor przeszkód NINJA. Wszystko to pozwoli Wam szaleć i doskonalić swoje umiejętności pod czujnym okiem Załogi Stacji Grawitacja.


Strefa Basket składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą stref: strefy wsadów oraz boiska do kosza. Na pierwszej możecie poćwiczyć efektowne triki i wsady, a na tej drugiej wykorzystać je w praktyce odgrywając mecz. Wystarczy zebrać odpowiednią ekipę i dobrze się bawić!


To nie koniec niespodzianek. Jest tu także Park Linowy, a w nim aż 39 różnych przeszkód o zróżnicowanym poziomie trudności. To jedyny w Polsce kryty Park Linowy, wyposażony w zabezpieczenia najwyższych standardów. 


Ścianka wspinaczkowa to świetna zabawa dla każdego wspinacza! Ponad 100 dróg o różnym stopniu trudności czeka na odważnych śmiałków. Nie potrzebujecie żadnej specjalistycznej wiedzy – instruktorzy zatroszczą się o Was na miejscu. Happy Climb – to nowa, wyjątkowa atrakcja parku rozrywki! Stworzona z myślą o najmłodszych, którzy mogą wybrać jedną z 17 kolorowych dróg z autoasekuracją. 


W tym niezwykłym miejscu możecie zorganizować swoim dzieciom urodziny, znajomym tematyczne przyjęcie, albo namówić szefa na imprezę firmową. Z pewnością wszyscy będą się nieziemsko bawić!  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułStacja Grawitacja CzęstochowaStacja Grawitacja Częstochowa
Dodano 25.09.2018 13:06

Jeżeli marzycie o podróży w kosmos to wybierzcie się w podróż do Stacji Grawitacja!

Następny artykuł >Stacja Grawitacja ŁódźStacja Grawitacja Łódź
Dodano 25.09.2018 13:06

Jak sama nazwa wskazuje to prawdziwa kraina o nieziemskich przeżyciach! Świetna atmosfera, przyjazne miejsce oraz niezapomniane chwile - gwarantowane!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram