Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Akukuu, Roosevelta

Kontakt

tel: 885 231 455
e-mail: zabrze@akukuu.pl
http://www.akukuu.pl/

Adres

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze

Opis sali

To centrum zabaw dla dzieci, w którym zabawa idzie w parze z edukacją. Na powierzchni 900 m2 znajdują się strefy rozrywki z masą atrakcji różnego rodzaju:


1. Uran – tutaj odbywają się prawdziwe dyskoteki. Sala wyposażona jest w telewizor, kulę disco zachwycającą mnóstwem kolorowych światełek i reflektory dające niesamowite efekty.

2. Saturn – to doskonałe miejsce dla zwolenników motoryzacji! Znajduje się tu tor wyścigowy dla gokartów. Dziecko może samodzielnie wcisnąć pedał gazu i jeździć do woli.

3. Mars – ta strefa zapewnia szaleństwo, świetną zabawę, rozładowanie energii i wiele radości, a wszystko dzięki umieszczonym tam trampolinom.

4. Księżyc – tutaj mieści się strefa interaktywna, a w niej dotykowy panel, konsole Xbox i niesamowita podłoga interaktywna. Prawdziwym szałem są wyświetlane na niej gry i zabawy reagujące na ruch dziecka.

5. Ziemia – kryje w sobie dwu i trzypoziomowe konstrukcje do zabaw, na których dzieci poczują się jak w raju. Niesamowite zjeżdżalnie – w tym m.in. pontonowa „donut” i wieża wspinaczkowa „Spider Tower” to atuty tej strefy.

6. Merkury – z myślą o najmłodszych przygotowano to miejsce. Obszar przeznaczony jest do zabawy dla dzieci w wieku 0-4. Wszystko jest maksymalnie bezpieczne i otoczone piankami. Tutaj maluchy bawią się i uczą, rozpoznają pierwsze kolory, kształty i formy.


Do dyspozycji gości jest jeszcze szereg innych atrakcji m.in fotokabina, maszyny takie jak Roto, Go Go Pony. Akukuu to doskonałe miejsce na przyjęcia urodzinowe. W ofercie dostępne są 4 salki: różowa, niebieska, zielona - UV i tematyczna – dżungla, mieszczące 20 dzieci. Animator z pewnością poprowadzi uroczystość, tak aby solenizant i jego goście zapamiętali ją na długo. Rodzice mogą odpocząć w strefie z kącikiem kawowym i na spokojnie korzystać z internetu.


  • Kawiarnia
  • Restauracja/Bar
  • WC
  • Parking
  • Dostęp do WiFi
  • Biurko do pracy
  • Zakaz palenia

Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułAkukuu, ZakopiańskaAkukuu, Zakopiańska
Dodano 11.04.2018 14:44

Tutaj najmłodsi nie tylko spędzą czas na świetnej zabawie, ale też zdobędą w przyjemny sposób nową wiedzę.

Następny artykuł >Happy Park PłockHappy Park Płock
Dodano 16.04.2018 15:30

Miejsce to jest bardzo przyjazne, a bajkowa sceneria dodaje mu niesamowitego uroku...

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram