Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Piknik Wiedźm i Czarownic w Babicach

Dodano 21.08.2019 14:33

Marzysz o przejściu przez magiczną szafę? Dalej czekasz na list z Hogwartu? A może Twoje dziecko chciałoby poznać maga pokroju Gandalfa Białego? Jesteśmy pewni, że tak! Przynosimy zatem dobrą wiadomość! Nie musisz lecieć do Londynu w poszukiwaniu Peronu 9 i 3/4. Wystarczy, że w najbliższy weekend zjawisz się w Babicach!


Już 25-ego sierpnia na babickim deptaku odbędzie się coroczny Piknik Wiedźm i Czarownic. To niezwykła impreza plenerowa przeznaczona zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Kto z nas nie chciałby bowiem wejść choć na moment do świata magii i czarodziejstwa? Jeśli zatem dobrze czujesz się w klimacie zaklęć i eliksirów, nie może Cię tam zabraknąć!


Imprezę rozpocznie widowiskowy taniec przybyłych czarnoksiężników, który oglądać będziecie mogli o 16:00, a już chwilę później na scenie wystąpi zespół „Czarują Młodzi”. Jeśli jednak wolicie inną formę sztuki, o 16:40 będzie miało miejsce Humorystyczne Przedstawienie „Wesołe Sabatowisko”, które zostanie wykonane przez Zespół Mikołowianki. To zdecydowanie atrakcja przeznaczona dla najmłodszych uczestników imprezy, jednak gwarantujemy, że dorośli także nie będą się nudzić!


O 17:00 natomiast rozpoczną się magiczne zabawy i turnieje. Wasi milusińscy będą mogli wziąć udział w konkursie na Najbardziej Czarowno-Szaloną Miotłę Wiedźmową, na Najpiękniejszy i Najurodziwszy Zaczarowany Naszyjnik, a także na Najczarowniejszy Strój Damy Czarownej. Musicie przyznać, że dzieciaki z całą pewnością będą zachwycone!


A gdy emocje już opadną, organizatorzy Pikniku skierują Waszą uwagę na Czarodziejskie Pokazy Cyrkowe ekipy Los Fuegos. To kolejna dawka zapierającej dech w piersiach magii i iluzji, która, z całą pewnością, zrobi wrażenie na każdym z uczestników imprezy. Jednak jeśli komuś będzie mało, o 18:40 odbędą się animacje dla wszystkich czarownic, również w wykonaniu Los Fuegos.


19:00 będzie godziną, w której władzę przejmą rodzice. To właśnie wtedy rozpocznie się bowiem Biesiada z Wiedźmami i Czarownicami, na której zagra nie kto inny, jak DJ Jerry. Przyjęcie potrwa godzinę, a o 20:00 nastąpi czarowny odlot zebranych magów.


Czy ktoś z Was jeszcze nie jest przekonany? Jeśli tak, dodamy, że to nie jedyne atrakcje, które czekają na Was na wydarzeniu. Równocześnie na Pikniku Wiedźm i Czarnownic będą odbywać się Czarowne Warsztaty, które nauczą Wasze dzieciaki, na przykład, malowania na wodzie. Milusińscy będą mogli także stworzyć własną pamiątkę z Pikniku oraz Czarodziejski Worek.


Piknik Wiedźm i Czarownic z roku na rok przyciąga coraz większe grono turystów. I ciężko się temu dziwić! W końcu gdzie indziej możemy znaleźć magnesy na biesy, amulety na kobiety i… kapelusze przywracające dusze?


Koniecznie już dziś wybierzcie się na ulicę Pokątną w poszukiwaniu najnowszego modelu Błyskawicy! A może wybierzecie jakąś inną miotłę? Pamiętajcie Piknik Wiedźm i Czarownic nadejdzie lada dzień… Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułLegenda o rogalach gliwickichLegenda o rogalach gliwickich
Dodano 14.08.2019 15:27

Historia działa się bardzo dawno temu, a konkretniej w XVII wieku, kiedy to Król Jan III Sobieski wraz ze swoimi oddziałami miał stoczyć walkę z Turka

Następny artykuł >Kołobrzeski Skansen MorskiKołobrzeski Skansen Morski
Dodano 23.08.2019 14:02

Skansen Morski w Kołobrzegu jest oddziałem Muzeum Oręża Polskiego. Jest unikatową w skali kraju plenerową ekspozycją okrętów wojennych oraz towarzyszą

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram