Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Mały Książę

Dodano 19.09.2018 10:50

Jeżeli chcecie zapewnić sobie i Waszym dzieciom ogromną dawkę emocji, to mamy dla Was coś specjalnego! Zwyciężczyni Mam Talent przedstawia widowisko sztuk wizualnych pt. “Mały Książę”, połączone z mistrzowską grą na skrzypcach w wykonaniu Oleksandra Bozhyka – gwiazdy ostatniej edycji programu.


Chyba nie ma osoby, która nie pokochałaby Małego Księcia. Jeżeli Wasze dzieci jeszcze nie znają bohatera, to będzie to idealna okazja do przybliżenia im jego losów. Ta pełna ciepła opowieść nauczy je ponadczasowych wartości i przypomni wszystkim o potędze prawdziwej przyjaźni. Ta historia opowiedziana w nietypowy sposób wydaje się być idealna dla całej rodziny, niezależnie od wieku.




Teatr Piasku Tetiany Galitsyny wraz z Gwiazdą VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała to unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania - Speed Painting. Dopełnieniem niezapomnianego, ponad godzinnego Show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca wszystkich odbiorców na magiczną planetę bohatera.




Radzimy zasiąść do komputera i kupić bilety na to magiczne wydarzenie. Obędzie się ono 21 października w Łodzi, 28 października w Warszawie, 30 października w Częstochowie, 4 listopada w  Koszalinie, 17 listopada w Olsztynie, 18 listopada w Bydgoszczy, 23 listopada w Gdańsku, 25 listopada  we Wrocławiu, 30 listopada w Radomiu, 1 grudnia w Białymstoku, 7 grudnia w Lublinie, 20 stycznia 2019 w Katowicach, 7 marca 2019 w Rybniku, 10 marca 2019 w Kielcach, 14 marca 2019 w Rzeszowie, 30 marca 2019 w Warszawie, 26 października 2019 w Łodzi, 27 października 2019 we Wrocławiu oraz 9 listopada 2019 w Warszawie.




Możliwości jest wiele w różnych miastach, zatem wybierzcie, które Wam najbardziej odpowiada. A może będzie to okazja do zwiedzenia czegoś nowego?


Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł



< Poprzedni artykułSpacerem przez... Rybnik!Spacerem przez... Rybnik!
Dodano 14.09.2018 15:31

Rybniczanie to ludzie, którzy mają ogrom energii i są zawsze uśmiechnięci. To miasto zaskakuje, zaciekawia, intryguje cały czas. Dla przypadkowego tur

Następny artykuł >Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa ŚnieguTeatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu
Dodano 10.10.2018 09:27

Wyszukaliśmy dla Was wydarzenie, które wydaje się być strzałem w dziesiątkę - Teatr Piasku Tetiany Galitsyny organizuje przedstawienie pt.”Królowa śni

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram