Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Dodano 10.10.2018 09:27

Edukacja teatralna powinna być niezbędnym elementem wychowania każdego, młodego człowieka. W ten sposób można wychować wrażliwego odbiorcę sztuki wszelkiego typu. Teatr pobudza kreatywność, ciekawość oraz zdolność do analizy. Cechy te mogą przydać się dziecku w późniejszym, dorosłym życiu. Warto jednak wybierać sztukę, która trafi do dziecka i nie sprawi, że będzie się nudziło. A jest to dość trudne… Wyszukaliśmy dla Was wydarzenie, które wydaje się być strzałem w dziesiątkę - Teatr Piasku Tetiany Galitsyny organizuje przedstawienie pt.”Królowa śniegu”.



Jest to jedna z najpopularniejszych i ponadczasowych opowieści dla dzieci, ale w zupełnie nowej odsłonie, malowana na żywo piaskiem, śniegiem i światłem!  Prowadzić go będzie sama zwyciężczyni „Mam Talent”. Jeżeli zrobiła na Was wrażenie przed telewizorem, to wyobraźcie sobie jakie zrobi patrząc na nią na żywo! 


Udajcie się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii! Będziecie zachwyceni, a Wasze dzieci z pewnością pokochają taki rodzaj Teatru. Poczujcie dreszczyk emocji oraz dziecięcą radość, oglądając tę zachwycającą zimową opowieść. Pozwólcie, by Królowa Śniegu zabrała Was do swojego lodowego zamku. Taka interpretacja z pewnością Was wzruszy i zaskoczy. 




Nie czekajcie na ostatnią chwilę, już dziś kupcie bilety na ten Show! 2 grudnia 2018 odbywa się Katowicach, 8 grudnia 2018 w Warszawie, 9 grudnia w Łodzi, 13 stycznia 2019 we Wrocławiu, 19 stycznia 2019 w Warszawie,16 lutego 2019 w Bydgoszczy, 23 lutego 2019 w Krakowie, 2 marca 2019 w Lublinie, 1 grudnia 2019 w Warszawie, 7 grudnia 2019  w Łodzi oraz 8 grudnia 2019 we Wrocławiu. Sprawdźcie gdzie Wam najbardziej po drodze i jaka data wydaje się najlepsza. Z pewnością warto wziąć udział w tak niesamowitym widowisku.


Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł



< Poprzedni artykułTeatr Piasku Tetiany Galitsyny - Mały KsiążęTeatr Piasku Tetiany Galitsyny - Mały Książę
Dodano 19.09.2018 10:50

Zwyciężczyni Mam Talent przedstawia widowisko sztuk wizualnych pt. “Mały Książę”, połączone z mistrzowską grą na skrzypcach w wykonaniu Oleksandra Boz

Następny artykuł >Piaskowy Koncert Muzyki FilmowejPiaskowy Koncert Muzyki Filmowej
Dodano 17.10.2018 10:57

Jest to jedyny taki koncert w Polsce! Więc tym bardziej nie powinno Was zabraknąć.

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram