Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


19. Wielka Parada Smoków

Dodano 21.05.2019 10:18

Smoki to (wprawdzie fikcyjne, ale kto by się tym przejmował?) niezwykle magiczne i fantastyczne zwierzęta, pojawiające się w wielu filmach i baśniach dla dzieci. Tym razem latające gady pojawią już 1-ego czerwca w Krakowie i osiedlą się tam na cały weekend. 19. Parada Smoków będzie miała miejsce na Bulwarze Czerwieńskim i będzie wspaniałym przeżyciem zarówno dla dzieciaków, jak i dla rodziców!


Wydarzenie rozpoczyna się w sobotę. To właśnie 1-ego czerwca o godzinie 22:00 odbędzie się Wielkie Widowisko Plenerowe na Wiśle – „światło-dźwięk”. Podczas tego wieczoru wszyscy goście będą mieli możliwość podziwiania pływających i latających smoków, które osiągną nawet 25 metrów szerokości i 15 metrów długości. Spektakl będzie łączył w sobie elementy pirotechniczne, muzykę, światło oraz kurtyny wodne. Pamiętajcie jednak, że wydarzenie nie rozpoczyna się o 22:00, a o 10:00! 


Przez całe wydarzenie (1-ego oraz 2-ego czerwca) będzie trwał Smoczy Piknik Rodzinny. Impreza będzie odbywała się w sobotę w godzinach 10:00-21:00, zaś w niedzielę  10:00-19:00. Tam również będą czekać na Was rozmaite atrakcje, takie jak konkursy, występy, gry i zabawy. 


Co więc organizatorzy przygotowali na drugi dzień? Dosłownie – paradę, a więc pokaz Smoków projektu ponad tysiąca dzieci! Warto zaznaczyć, że dzieciaki zaprojektowały i wykonały swoje „zwierzaki” własnoręcznie. Wyobrażacie sobie, że niektóre z gadów osiągają wielkość nawet ponad czterech metrów? Pochód odbędzie się w towarzystwie fantastycznej muzyki i oczywiście smoczych ryków. Nie zabraknie również tancerzy, orkiestr, żonglerów i szczudlarzy. 


Serdecznie zapraszamy na bliskie spotkanie ze Smokami!Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułDino Expo&ShowDino Expo&Show
Dodano 21.05.2019 09:45

Lubicie prehistorię i paleontologię? Fascynują Was tematy związane z dawnym życiem dinozaurów? To wydarzenie, z całą pewnością, zostało stworzone właś

Następny artykuł >Spacerem przez... Zabrze!Spacerem przez... Zabrze!
Dodano 24.05.2019 16:07

Zabrze jest doskonałym przykładem miasta dla każdego. Serdecznie zapraszamy na wycieczkę!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram