Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Dino Expo&Show

Dodano 21.05.2019 09:45

Lubicie prehistorię i paleontologię? Fascynują Was tematy związane z dawnym życiem dinozaurów? A może chcecie zarazić tą pasją swoich milusińskich? Jeśli odpowiedzieliście „tak” przynajmniej raz i mieszkacie w pobliżu Śląska – to wydarzenie, z całą pewnością, zostało stworzone właśnie dla Was!


Już 26-ego maja te niezwykłe „zwierzęta” pojawią się w Bytomiu (Hala na Skarpie), zaś 1-ego czerwca – a więc w Dzień Dziecka – w Rudzie Śląskiej (Burloch Arena). Dino Expo&Show to rozrywka skierowana przede wszystkim do dzieci, jednak jesteśmy pewni, że dorośli również będą się świetnie bawić! Na miejscu czeka bowiem masa niesamowitych atrakcji, które zaciekawią nie tylko najmłodszych, ale także ich rodziców.


Co zatem przewiduje program Dino Expo&Show? Jesteśmy pewni, że uwaga milusińskich najbardziej skoncentruje się na możliwości… jazdy na dinozaurze! W tym miejscu warto dodać, że za udostępnienie, skomentowanie i polubienie oficjalnego wydarzenia organizatora, jeden przejazd otrzymujecie całkowicie za darmo. Jesteśmy pewni, że będzie to (dosłownie i w przenośni) jazda bez trzymanki.


Co więcej? Oczywiście wszechobecny Park Jurajski, czyli poruszające się dinozaury. Jeśli jesteście zainteresowani sposobem poruszania się i gestykulacji tych niezwykłych zwierząt, koniecznie musicie pojawić się na Dino Expo&Show.


Jeśli jednak jeszcze nie jesteście przekonani, warto dodać, że wymienione powyżej atrakcje to nie jedyne sensacje przygotowane przez organizatorów. Na wydarzeniu wyświetlony zostanie również film dokumentalny o dinozaurach oraz – tutaj ukłon w stronę najmłodszych – specjalny film dedykowany dzieciom. Wszystko będzie dotyczyć ciekawostek z życia gadów i owadów.


Organizator przygotował jeszcze jedno wyjątkowe widowisko – pokaz żywych pająków i owadów. Koszt biletów całodniowych to 35 zł (osoba dorosła) oraz 30 zł (dziecko). Jeśli zatem lubicie te klimaty, koniecznie odwiedźcie dinozaury w jednym z miejsc ich pobytu! Pełna lista miast, w których odbędzie się Dino Expo&Show dostępna jest na oficjalnej stronie organizatora.


Serdecznie zapraszamy!


Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułLegenda o piekielnych odwiedzinachLegenda o piekielnych odwiedzinach
Dodano 17.05.2019 21:54

Boruta wędrował po świecie, niosąc za sobą katastrofy i nieszczęścia. Dnia pewnego zawitał więc czart do Zamku w Będzinie...

Następny artykuł >19. Wielka Parada Smoków19. Wielka Parada Smoków
Dodano 21.05.2019 10:18

19. Parada Smoków będzie miała miejsce na Bulwarze Czerwieńskim i będzie wspaniałym przeżyciem zarówno dla dzieciaków, jak i dla rodziców!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram