Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Cirque du Soleil – Crystal

Dodano 02.01.2019 13:26

Jesteście miłośnikami sztuki współczesnej? Lubicie patrzeć na skomplikowane akrobacje? A może jazda figurowa na lodzie jest dla Was czymś więcej, niż tylko widowiskiem? Jeśli tak, w styczniu nadchodzącego roku będziecie mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć niezwykłe widowisko grupy Cirque du Soleil!


Spektakl w reżyserii Shany Carroll oraz Sebastiena Soldevili „Crystal” opowiada historię młodej dziewczyny, która nie potrafi dopasować się do otaczającej rzeczywistości. Gdy bohaterka wpada do zamarzniętego jeziora, pod jego taflą odkrywa alternatywną wersję własnego życia.


Crystal przenosi publiczność do niezwykłego świata jej własnej wyobraźni, wędrując jednocześnie przez dziwną i surrealistyczną przestrzeń. To właśnie tam bohaterka w końcu ma okazję stać się taką, jaką zawsze chciała być: pewną siebie, kreatywną i ciekawą świata.


Grupa Cirque du Soleil zagości w dwóch polskich miastach – w Krakowie (TAURON Arena) oraz w Gdańsku (ERGO Arena). Krakowskie wystąpienia będą miały miejsce od 23-ego do 26-ego stycznia, zaś gdańskie – od 30-ego stycznia do 2-ego lutego. Bilety są już dostępne w sprzedaży i schodzą jak świeże bułeczki. Jeśli więc jesteście zainteresowani widowiskiem Crystal, musicie się pospieszyć!


A może jeszcze nie jesteście przekonani? Zastanawiacie się, czy akrobacje cyrkowe to aby na pewno Wasza bajka? Jesteśmy przekonani, że sztuka zrobi wrażenie nawet na największych sceptykach. Wspaniała historia okraszona zdumiewającymi projekcjami wizualnymi i klimatyczną muzyką, to coś, co po prostu trzeba zobaczyć.


W tym miejscu warto dodać, ze spektakl jest ukłonem w stronę zarówno dorosłych, jak i dzieci. To zatem doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, a także do poznania wspaniałej historii. To również zapierające dech w piersiach show, którego efekty wizualne są po prostu nie do podważenia. Na scenie wystąpi bowiem 43 artystów, za których sukcesem stoi ponad 50 członków załogi z ponad 20 różnych państw!


Na koniec czujemy się zobowiązani wspomnieć, że grupa Cirque du Soleil uchodzi za cyrk XXI wieku. W spektaklach nie biorą bowiem udziału zwierzęta, a przygotowane przedstawienie jest wynikiem ciężkiej pracy akrobatów.


To jak? Gotowi na spotkanie z ekscentryczną Crystal?

Zapraszamy!Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł


Komentarze

Bea29.08.2019 | 15:10

Wszystko pięknie, tylko cena biletu jest porażająca wysoka.


< Poprzedni artykułSurvival Race Kids 2019Survival Race Kids 2019
Dodano 01.09.2019 14:26

Survival Race Kids to wyjątkowy bieg miejski z przeszkodami przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat. To wspaniała okazja do rozładowania energi

Następny artykuł >Kaszuby z dzieckiemKaszuby z dzieckiem
Dodano 17.10.2022 12:00

Sami Kaszubi nazywają to miejsce najbardziej urokliwym zakątkiem Polski. Jednak poza czystym pięknem i wyjątkowością tego miejsca jest to także idealn

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram