Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Survival Race Kids 2019

Dodano 26.08.2019 15:42

Nie ulega wątpliwości, że dziecko brudne to dziecko szczęśliwe. I choć na co dzień milusińscy nie mają okazji do tarzania się w błocie, teraz mogą to nadrobić! Bez kąpieli, przebierania i dbania o swoje nowe buty… Survival Race Kids to wyjątkowy bieg miejski z przeszkodami przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat. To wspaniała okazja do rozładowania energii, której dzieci, bez dwóch zdań, mają niekończące się pokłady.


Impreza odbędzie się w dwóch terminach; pierwszy z nich będzie miał miejsce już 31-ego sierpnia w Starym Browarze w Poznaniu, drugi natomiast – 21-22 września przy Morskim Oku we Wrocławiu. Zatem, drodzy rodzice, na próżno szukać wymówek! Jesteśmy przekonani, że Wasze dziecko wyciągnie Was na jeden z dogodnych terminów.


Zastanawiacie się, czy Wasze dziecko nie jest przypadkiem za małe na tego typu rozrywki? Spieszymy z odpowiedzią – zdecydowanie nie! Długość dystansu oraz poziom trudności trasy dostosowywana jest do grupy wiekowej uczestnika.


Dla najmłodszych śmiałków organizatorzy przygotowali dystans „Krasnal” – to około 700 metrów trasy z dziesięcioma przeszkodami z przeznaczeniem dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Dystans „Pirat” przeznaczony jest dla nieco starszych milusińskich (7-10 lat) – trasa liczy 1400 metrów i zawiera około dziesięciu przeszkód. Największym wyzwaniem pozostaje jednak dystans „Ninja” – to trasa dla dzieciaków w wieku od 11-ego do 13-ego roku życia. Liczy ona 2000 metrów i prezentuje około piętnastu przeszkód.


Jeśli jednak jeszcze nie jesteście przekonani, być może zainteresuje Was fakt, że możecie biec wraz ze swoim dzieckiem bez poniesienia dodatkowych kosztów? Towarzystwo rodzica (lub opiekuna) na trasie będzie dla zawodnika niewątpliwym wsparciem! A Wy, z całą pewnością, będziecie spokojniejsi…


A jeśli już o kosztach mowa… W tym miejscu należy wspomnieć, że opłata wpisowa za Survival Race Kids wynosi 49 zł. Dzięki wpłaceniu tej kwoty uczestnik otrzymuje takie fanty, jak: plecak-worek (dotyczy biegu poznańskiego), pamiątkowy medal, wodę, survivalowe wlepki, opaskę silikonową oraz… zaangażowanie charytatywne! Każdy bilet to bowiem jeden posiłek dla psiaka lub kotka.


„Wytaplajmy je w błocie, zanim założą szkolne mundurki!” – głoszą organizatorzy, a my jesteśmy przekonani, że dzieciaków nie trzeba będzie dwa razy zachęcać. Survival Race Kids to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także (a może przede wszystkim!) wspaniała zabawa, której żadne dziecko nie zapomni do końca życia.

To jak? Gotowi na ekstremalną błotną maseczkę? Zapraszamy!Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułLegenda o Róży i KrukuLegenda o Róży i Kruku
Dodano 23.08.2019 14:37

Dawno, dawno temu na Dworze Artusa mieszkała piękna kobieta; na imię jej było Róża. Tej nocy (w tajemnicy przed swoim ojcem – królem) na balu miała za

Następny artykuł >Cirque du Soleil – CrystalCirque du Soleil – Crystal
Dodano 28.08.2019 14:34

„Crystal” opowiada historię młodej dziewczyny, która nie potrafi dopasować się do otaczającej rzeczywistości. Gdy bohaterka wpada do zamarzniętego jez

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram