Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


CIUCIU Cukier Artist

Dodano 25.05.2017 15:20

Cukierki - dzieci je uwielbiają! Wszystko co słodkie, kolorowe i czekoladowe jest tym, co najmłodsi lubią najbardziej. Pewnie nie raz tłumaczyliście swoim dzieciom, że słodycze psują zęby i w dużych ilościach mogą zaszkodzić. To prawda, jednak te cukierki, o których piszemy, są wytwarzane bez ulepszaczy, przy użyciu tylko i wyłącznie naturalnych barwników. Co bardzo ważne, nie zawierają glutenu. Dziś zabieramy Was do krainy słodyczy. Gdzie się ona znajduje? W Krakowie i od niedawna również w Zakopanem. Mowa tu o Ciuciu Cukier Artist. Jest to najmniejsza na Świecie Fabryka Cukierków. Wszystkie słodkości mieszczą się na 50 metrach kwadratowych. Powstała już w 2005 roku i od tamtej pory cieszy się dużym zainteresowaniem małych i dużych smakoszy. Łakocie produkowane są ręcznie, na bazie technologii zaczerpniętej z XVII i XVIII - wiecznych małych manufaktur. Na własne oczy zobaczycie jak robi się różnokolorowe i różnosmakowe cukierki. Gwarantujemy Wam, że najsłodsze miejsca na mapie Polski to Kraków i Zakopane!

Wybierając się na wycieczkę do Ciuciu Cukier Artist musicie wiedzieć, że pokazy odbywają się codziennie i co godzinę. Każda pełna godzina otwiera kolejny pokaz. Co ważne, są one zupełnie bezpłatne. Jedyny koszt jaki poniesiecie na miejscu to koszt cukierków, które będziecie chcieli kupić. Radzimy zabrać jakieś drobne pieniądze, bo gdy poczujecie słodki aromat unoszący się w powietrzu to nie odmówicie sobie lizaka czy cukierka. Pokazy są prowadzone przez specjalistów w tej dziedzinie. Zobaczycie jak ogromna kula cukru przeistacza się w niesamowitego cukierka. Są one wytwarzane w 100% ręcznie. Od początku do końca możecie śledzić cały proces produkcji i na koniec spróbować jeszcze ciepłego cukierka! Co więcej lizaki możecie samodzielnie zwinąć w fikuśne ślimaki i nabić je na drewniany patyk. Decyzja należy do Was - czy zjecie je na miejscu, czy zabierzecie je do domu.

Pokaz trwa około 40 minut. Grupa uczestników to maksymalnie 25 osób. Jeżeli będzie większa, to należy poczekać na kolejną prezentację. Możecie dokonać również zapisów co zagwarantuje Wam wejście o konkretnej, wybranej godzinie.Kolorowy świat Ciuciu Cukier Artist oczaruje wszystkie dzieci, możecie być tego pewni. Organizatorzy wychodzą również z propozycją urodzin dla dzieci. Jeżeli Wasze dziecko chciałoby spędzić swoje święto w tej słodkiej krainie, to macie zapewnione wiele atrakcji. Między innymi zabawa karmelem, własnoręczne wykonanie 2 sztuk lizaków, konkursy i zabawy. Każdy uczestnik otrzyma słodki upominek, a sam Jubilat dostanie mega lizaka oraz prezent niespodziankę. W cenę wchodzą także słone przekąski, napoje, szampan i zastawa. Chcecie zrobić przyjemność swojemu dziecku? Zorganizujcie urodziny właśnie tutaj. Będzie kolorowo, słodko i z pewnością bardzo wesoło. Jak to się dzieje, że lizaki i cukierki mają kolory tęczy, różne kształty, a w środku cukierka zatopione są kształty owoców czy postaci z bajek? O tym dowiecie się na miejscu. Od dziś cukier nie jest naszym wrogiem, a przyjacielem i to dzięki manufakturze cukierków Ciuciu Cukier Artist.

Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułKolejkowo - cudowny świat w miniaturzeKolejkowo - cudowny świat w miniaturze
Dodano 23.05.2017 10:29

Modelarstwo to trudna sztuka. Bardzo czasochłonna i wymagająca niebywałej precyzji. Dbałość o szczegóły jest tu najistotniejsza!

Następny artykuł >Sensoplastyka, czyli legalne brudzenieSensoplastyka, czyli legalne brudzenie
Dodano 30.05.2017 11:29

Dzieciństwo to czas, w którym trzeba odkrywać i eksperymentować. To najprostszy sposób, by uczyć się o świecie...

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram