Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


III Jurajskie Zawody Balonowe

Dodano 16.07.2019 12:28

Już w najbliższy weekend – 18-21 lipca – w Janowie (woj. śląskie) odbędzie się naprawdę kolorowa impreza! III Jurajskie Zawody Balonowe to doskonały pretekst do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i – oczywiście – w doborowym towarzystwie. Wydarzenie jest bowiem przeznaczone dla osób w każdym wieku – dla maluchów, a także dla ich rodziców.


Już w pierwszy dzień imprezy nie zabraknie wrażeń. Zaraz po oficjalnej rejestracji zawodników i odprawie odbędzie się bowiem pierwszy lot. To jednak tylko przedsmak atrakcji, które będą czekać na Was przez kolejne trzy dni! 


Piątek może poszczycić się harmonogramem przygotowanym dosłownie dla każdego. Jeśli więc pracujecie na poranną zmianę – koniecznie przyjdźcie wieczorem. A może czeka Was nocne posiedzenie w pracy? Nic straconego, loty balonem będą się odbywać już od… 6 rano! Tak więc pierwszy lot odbędzie się z samego rana, drugi natomiast – o 19:00. A już dwie godziny później, bo o 21:00 będziecie mieli okazję podziwiać wspaniały Nocny Pokaz Balonów. Jesteśmy pewni, że ten widok zapamiętacie na długo! 


Sobota nie pozostawi ani chwili na złapanie oddechu. Niesamowite kolorowe pokazy rozpoczną się bowiem tak samo wcześnie, jak w dniu poprzednim. Pierwszy lot będzie miał zatem miejsce o 6:00, kolejny o 19:00, zaś dzień podsumuje Nocny Pokaz Balonów. O 22:00 w Hotelu Kmicic odbędzie się natomiast wielka Gala Finałowa oraz ogłoszenie wyników.


W tym miejscu warto zaznaczyć, że właśnie w sobotę będą miały miejsce liczne wydarzenia towarzyszące, takie jak IV Jurajski Festiwal Sztuki i Wina oraz Magia Światła i Dźwięku. To, z całą pewnością, atrakcje, które warto zobaczyć na własne oczy.


W niedzielę Jurajskie Zawody Balonowe pożegnają swoich gości wręczeniem Nagród Balonowego Pucharu Polski o 10:00.


Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy III Jurajskie Zawody Balonowe są imprezą dla Was, musicie przekonać się na własnej skórze! Tym bardziej, że impreza jest całkowicie bezpłatna. Jesteśmy pewni, że nikt z Was nie pożałuje, że postanowił spędzić weekend właśnie w Jankowie.


Do zobaczenia! Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułLegenda o Pustelniku KrzeszuLegenda o Pustelniku Krzeszu
Dodano 12.07.2019 13:51

Książę Bolko I był wspaniałym Władcą zamieszkującym okolice Karkonoszy. I, trzeba przyznać, prawdziwie te Karkonosze kochał. Piękno olbrzymich gór spr

Następny artykuł >Parowozjada w ChabówceParowozjada w Chabówce
Dodano 18.07.2019 12:36

Doskwiera Wam brak planów na najbliższy weekend? Już 20-ego lipca rozpocznie się piętnasta edycja Parowozjady w Chabówce!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram