Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Dream Park Ochaby

Dodano 22.02.2018 14:58

Sama nazwa sugeruje, że to park marzeń i zgadza się tak faktycznie jest. Poczytajcie sami ile tu się dzieje! Na 5 ha zielonym terenie zostało stworzone miejsce, w którym możecie razem ze swoją rodziną spędzić niezapomniane chwile! Każdy maluch marzy by znaleźć się w małpim gaju, skakać na trampolinach, eurobungee, postrzelać na strzelnicy i skorzystać z basenu. Atrakcji jest bez liku, na uwagę zasługują:


Dom do góry nogami


To prawdziwy test dla Waszego błędnika. Chodząc po suficie może się niejednemu nieźle zakręcić w głowie. Takich niecodziennych wrażeń doznacie już po przekroczeniu progu. Zwiedzając kolejne pomieszczenia zwróćcie uwagę na każdy detal, który został bardzo starannie dopracowany. Ma się wrażenie, że w tym domu ktoś mieszka, tylko wyszedł gdzieś do sklepu i zaraz wróci.
Park linowy


Jeżeli lubicie pokonywać strach i lęk wysokości to czeka na Was park linowy o różnym stopniu trudności. Oczywiście musicie pamiętać o odbytym wcześniej szkoleniu. Cały system zabezpieczający i asekuracyjny jest w pełni bezpieczny i sprawdzony. Na najmłodszych odważnych gości czeka mały park linowy. Dobór przeszkód oraz ich różnorodność sprawiają, że nie da się tu nudzić.


               


Prehistoryczne oceanarium


Dawno, dawno temu na świecie żyły gigantyczne dinozaury i potężne stwory morskie. Dzięki temu miejscu będziecie mogli przenieść się w czasie i zobaczyć jak wyglądali mieszkańcy głębin. Natkniecie się na wiele ciekawych gatunków m.in na olbrzymiego żółwia Protostegę, Plezjozaura, Mozazaura, staniecie nawet oko w oko z rekinem Megalodonem. Animacja szumu wody podkreśli klimat pradawnych głębin. To edukacyjna podróż, ponieważ wygląd zwierząt oraz sposób poruszania zaczerpnięto z samych badań naukowych.
Wystawa dzikich kotów


Dream Park to jedyne miejsce w Europie gdzie można oglądać lygrysa. Tak, tak dobrze przeczytaliście, to nie błąd w tekście:) Lygrys to największy kot świata. Znajdujący się tam 200 kg kot naprawdę robi wrażenie. Dodatkowo na wystawie znajdują się rysie kanadyjskie oraz karakal. Na specjalnych wybiegach można oglądać te piękne zwierzęta.


Park dinozaurów


Dinozaury fascynują nie tylko dzieci ale i dorosłych, każdy marzy by znaleźć się w środku ich parku i podziwiać jakie są olbrzymie, jak potrafią głośno ryczeć i zabawnie wymachiwać gigantycznym ogonem. Największy dinozaur - Brachiozaur ma ponad 8 metrów.
Wieża mocy


Wieża wznosi się na wysokość 18 metrów. Wykonana jest z drewnianych pali. Nie jest to jednak klasyczna konstrukcja służąca do podziwiania widoków z jej szczytu. Jeśli ciekawi Was skok ze spadochronu to miejsce specjalnie dla Was. PowerFAN – zagwarantuje Wam skok pionowy z imitacją końcowego etapu lotu, zamiast elastycznej liny bungee skok jest asekurowany za pomocą tego urządzenia. Daje to to możliwość spokojnego i bezpiecznego lądowania na ziemi. Jeżeli chcecie poczuć wiatr we włosach to po drugiej stronie wieży możecie podpiąć się do liny stalowej i rozpocząć zjazd tyrolski nad parkiem, unosząc się na wysokość nawet 10 m.


Park miniatur


Kto z Was chętny na podróż dookoła świata w jeden dzień? W tym miejscu zobaczycie atrakcje, które kryją poszczególne kontynenty, te najbardziej znane i te o których wiedzą tylko nieliczni. Wszystko umiejscowione wśród ciekawych krzewów, kwiatów i drzew, których widok i zapach z pewnością umili Wam czas.Kino 2D i 6D


Jeżeli rozbolą Was nogi od zwiedzania parku, a jest gdzie spacerować:) to proponujemy udać do kina. Do wyboru macie dwie opcje 2D albo 6D. Wciągające filmy wzbogacone efektami specjalnymi sprawią, że tę wizytę na pewno zapamiętacie na długo. Efekty wiatru, deszczu, drapiących myszy i różnych zapachów przyprawiają o dreszczyk emocji. Stańcie się głównymi bohaterami w samym środku akcji! Edukacyjne filmy pozbawione są przemocy i nie tylko rozbawią ale również dostarczą cennej wiedzy Waszym dzieciom.


Wystawa lemurów i małp


Następną atrakcją w tym sezonie jest wystawa lemurów. Na specjalnie przygotowanym wybiegu zamieszkają 3 lemury katta. Nie ma powodów do obaw, to przyjazne zwierzątka, które w naturalnych warunkach zamieszkują wszystkim znany z bajki – Madagaskar. Może uda się Wam przy odrobinie szczęścia wejść w interakcję z nimi.W Dream Park zadbano o każdy szczegół nawet o to, że gdy poczujecie się głodni, tuż obok będzie restauracja, gdzie możecie zjeść ciepły posiłek bez konieczności opuszczania parku i szukania czegoś w okolicy. Jest to bardzo wygodne dla rodzin z dziećmi. Jeżeli będziecie chcieli zapamiętać to miejsce proponujemy wstąpić do znajdującego się tam sklepiku i zakupić urocze pamiątki. Niestety wiele z wymienionych atrakcji nieczynna jest w sezonie zimowym. Lepiej uzbroić się w cierpliwość, poczekać, aż zrobi się cieplej i już planować urlop.


Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSpacerem przez... Żywiec!Spacerem przez... Żywiec!
Dodano 22.02.2018 14:54

Historia tego miasta liczy ponad 700 lat. Legenda głosi, że jego nazwa prawdopodobnie pochodzi od słowa "żywić", co sugeruje, że tutejsze ziemie były

Następny artykuł >Spacerem przez... Wałbrzych!Spacerem przez... Wałbrzych!
Dodano 22.02.2018 15:28

Tym razem pakujemy plecaki i ruszamy zwiedzać Wałbrzych! To jedno z najpiękniejszych miejsc województwa dolnośląskiego. Charakteryzuje go długa lista

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram