Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Zaczarowany świat w Farmie Iluzji

Dodano 07.03.2017 15:20

Edukacja przez zabawę robi się coraz bardziej popularna. To dlatego, bo chcemy rozwijać wyobraźnię naszych dzieci a zarazem uczyć je w przyjemny sposób. Nauka ma być przecież przyjemna, a do tego progresywna. Jeżeli chcesz zadbać o fantazję swojej rodziny, to proponujemy wycieczkę do Farmy Iluzji. 

Teren robi wrażenie, tu bardzo łatwo zapomnieć o pośpiechu i zgiełku miasta. To dobra alternatywa dla dotąd “normalnych” i “standardowych” atrakcji jakie serwujesz swojemu dziecku. Od teraz pozwól mu spojrzeć na świat nieco inaczej i razem załóżcie różowe okulary! 

Zaczynamy zwiedzanie od Latającej Chaty Tajemnic - tu definicja grawitacji traci swój sens. Z zewnątrz chata wygląda bajkowo, a w środku czeka wiele niespodzianek i zaskakujących doświadczeń.  Kolejne atrakcje coraz bardziej sprawiają, że gubimy swoje zmysły i poznajemy niezwykły świat iluzji. Zwiedzając Muzeum Iluzji nagle okazuje się, że przedmioty które nas otaczają wydają się być nierealne, a złudzenia towarzyszą nam tu cały czas. Szczególne wrażenie na dzieciach i dorosłych robi Tunel Zapomnienia z którego ciężko jest wyjść o własnych nogach, ponieważ dzięki tej atrakcji doznamy uczucia wirowania wokół własnej osi i spadania w przepaść. 

Dziecko będzie z pewnością zachwycone Labiryntem Luster, to świetna zabawa, a już przed wejściem słychać głośny śmiech i pisk dzieci, które próbują znaleźć wyjście z labiryntu i uczą się śmiać z samych siebie. Farma Iluzji to gwarancja świetnych, pamiątkowych zdjęć, zrobicie je w szczególności przy konstrukcjach do aktywnej zabawy: lewitujące piłki, lasek doświadczeń czy głowa na talerzu - to może wydawać się trochę przerażające, ale efekt zaskoczenia gwarantowany, warto też zabrać aparat do Pokoju Amesa, w którym mamy wrażenie złudzenia optycznego dzięki specyficznemu układowi ścian.


Miejsce jest magiczne, to nie tylko niesamowite doznania dla maluchów czy starszych dzieci, ale również dla dorosłych. Przewidywany czas zwiedzania to ok 3 godziny, jednak aktywna zabawa połączona z wypoczynkiem sprzyja, by spędzić tu cały dzień. 


Przechadzając się po zielonym terenie obiektu cały czas możemy podziwiać iluzyjne eksponaty, między innymi Niemożliwy Trójkąt, Lewitujący Kran i Magiczny Domek. Jeżeli chcecie poczuć się jak małe krasnale w wielkim świecie, ułatwią wam to Meble Olbrzyma, Mega Klocki oraz Giga szachy w które możecie pograć przy sporym nakładzie siły. Atrakcji jest tu mnóstwo, to gwarancja dobrej zabawy a zarazem wypoczynku, dobrym miejscem do relaksu będzie Zatoka Piratów, to nic innego jak duża, piaszczysta plaża w egzotycznej scenerii, dodatkowo możemy skorzystać z przeprawy tratwami, kilku placów zabaw, a w lato warto zaopatrzyć się w kostiumy kąpielowe, ponieważ na miejscu jest wodny park dmuchanych zjeżdżalni.


To nie jest zwykły park rozrywki, to miejsce relaksu i dobrej zabawy w którym panuje pozytywna atmosfera, a wszyscy dookoła chodzą z uśmiechem na twarzy. Tu nie można się nudzić. Bogata oferta gastronomiczna zapewni wszystkie posiłki przez cały dzień, a poziom cukru można uzupełnić w słodkim zakątku, czyli punkcie z lodami i goframi. Jeżeli lubisz rodzinne pikniki i jesteś fanem leżenia na kocu lub trawie, to weź po prostu kiełbaskę, karkówkę i chleb, bo na miejscu organizatorzy rozpalają ogniska i grille, przy których można poczuć się jak na prawdziwym biwaku.


Rozległy teren zajmuje kilka hektarów działki i znajduje się w środku lasu we wsi Mościska, koło Woli Życkiej. Lokalizacja jest bardzo dobra szczególnie dla mieszkańców wschodniej Polski. Z Warszawy, Lublina czy Radomia do obiektu mamy ok 80 km. Na terenie znajduje się bezpłatny parking. Nie masz samochodu? Nic nie szkodzi, pociąg na trasie Warszawa - Dęblin zatrzymuje się na stacji Mika, z której po kontakcie telefonicznym odbiera Was organizator i zawozi na miejsce. 


W sezonie, czyli okresie wiosna - lato - jesień możemy napotkać tłum ludzi, w szczególności oblegane są niedziele i święta. Dobra rada organizatorów, to starać się zaplanować zwiedzanie na sobotę albo któryś dzień w tygodniu, możemy dzięki temu uniknąć kolejek do wejścia i restauracji.


Bilety wstępu możemy kupić na miejscu lub przez internet, ta druga opcja zaoszczędzi nasz czas, który moglibyśmy spędzić w kolejce do kasy. Bilet normalny to koszt 32 zł, ulgowy 29 zł, rodzinny 2+2 119 zł, a dzieci do 1 metra wysokości wchodzą bezpłatnie. 


I uwaga, jeżeli masz dziś urodziny, to pakuj się szybko i wyruszaj do Farmy Iluzji, bo wejście w dniu urodzin kosztuje symboliczną złotówkę!
Galeria zdjęć


Skomentuj artykułNastępny artykuł >Wieliczka - dla niemowlaka i przedszkolakaWieliczka - dla niemowlaka i przedszkolaka
Dodano 13.03.2017 13:52

Wieliczka to 700 letnia kopalnia, która jest jednym z siedmiu cudów Polski i co ważne została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i P

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram