Gdzie się wybierasz? Nad morze czy w góry? A może na Mazury? Wyznacz moją aktualną pozycję
Facebook Instagram
Opis regionu
Boom - Klub Dobrej Zabawy

To miejsce, które doskonale rozumie potrzeby dzieci i dba o ich wszechstronny rozwój.

Na tropie Tomka...

Muzeum Śląskie, w ramach celebrowania ferii zimowych, przygotowało intrygujące zajęcia, umożliwiające integrację rodziców z dziećmi. Serdecznie zapraszamy zatem na bajkowe wydarzenie – „Na tropie Tomka”.

Spacerem przez... Ciechocinek!

Dziś co nieco informacji o uroczym mieście na Kujawach jakim jest Ciechocinek. Dzięki bogactwu naturalnemu stał się jedną z bardziej znanych miejscowości uzdrowiskowych nie tylko w naszym kraju, ale i w Europie:

Sala zabaw Igraszka

Igraszka to fantastyczna sala zabaw, w której każde dziecko odnajdzie radość i spędzi miło czas na beztroskiej zabawie...

XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych

Bohaterscy strażacy, imponujące pojazdy pożarnicze i… świetna zabawa! Dokładnie takim skrótem można opisać XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram