Gdzie się wybierasz? Nad morze czy w góry? A może na Mazury? Wyznacz moją aktualną pozycję
Facebook Instagram
Opis regionu
Hydropolis - centrum wiedzy poświęcone wodzie

Jeżeli jeszcze się zastanawiacie, czy warto wybrać placówkę edukacyjną na spędzenie wolnego czasu, to mówimy stanowcze TAK! Centrum Wody we Wrocławiu przyciąga tłumy turystów i nic w tym dziwnego - tu nie da się nudzić!

AIRO Space Kids

Komu po drodze w kosmos ten niech leci do Airo! Nieziemskie wrażenia gwarantowane!

X Raciborski Festiwal Średniowieczny

Mamy dla Was świetną propozycję na nadchodzący weekend! Już w najbliższy piątek na terenie Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu odbędzie się X Raciborski Festiwal Średniowieczny!

Kolej Wąskotorowa w Rudach

Kolej w Rudach Wielkich powstała 25 marca 1899 roku. Stopniowo powiększała swoje linie o kolejne miasta. W pierwszym roku istnienia kolej przewiozła 279 646 pasażerów i 10 009 ton towarów!

Sala zabaw Wyspa Skarbów

Wyspa Skarbów to niewątpliwe miejsce gdzie Wasze dzieci będą mieć zagwarantowane mnóstwo radości, uśmiechu i dobrej zabawy! Poszukajcie i Wy niesamowitych skarbów na tej wyspie.

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram