Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


MotoClassic Wrocław 2019

Dodano 14.08.2019 13:21

Jesteście fanami zabytkowych samochodów? A może lubujecie się we współczesnych modelach? Jeśli tematyka moto jest Wam w jakikolwiek sposób bliska, a samochody znajdują się w obrębie Waszych zainteresowań, MotoClassic to impreza dla Was! A zdecydowanie warto się pojawić… Zwłaszcza, że bilet normalny kosztuje jedynie 30 zł, zaś ulgowy – 15 zł. 


MotoClassic Wrocław odbędzie się już w najbliższy weekend. Impreza rozpocznie się w piątek – to właśnie wtedy będzie miała miejsce kolumna zabytkowych pojazdów z lat 1886 – 1990. Wyruszy ona z Zamku Topacz wprost na paradę, która zasięgiem obejmie cały Wrocław! 


Parada to, innymi słowy, aż 40 zabytkowych pojazdów, które przejadą ulicami stolicy Dolnego Śląska. Jeśli zatem chcecie poczuć klimat rodem z hollywoodzkiej produkcji, koniecznie wybierzcie się w okolice wrocławskiego rynku w nadchodzący piątek wieczorem. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i wspaniałe widoki.


Sobota natomiast będzie dniem pełnym wrażeń. To właśnie wtedy odbędzie się bowiem Konkurs Elegancji, czyli ekspercka ocena odrestaurowania pojazdu oraz umiejętność załogi w oddaniu własnym wyglądem i dobranymi atrybutami charakteru i ducha czasów, z których pochodzi pojazd. Można więc powiedzieć, że to taki trochę konkurs piękności dla samochodów i ich właścicieli. Tego samego dnia odbędą się także bardziej ekstremalne prezentacje, jak na przykład Próby Sprawnościowe na Torze Wyścigowym. 


Dla miłośników mniejszej adrenaliny w sobotę odbędą się również Panele Dyskusyjne i Spotkania, które będą tworzyć tło do wymiany informacji pomiędzy uczestnikami imprezy. A co powiecie na Rozmowy Kuluarowe w VIP ROOMie? Dyskusja i zabytkowych autach w towarzystwie czarnej kawy brzmi jak dobry kadr filmowy…


Niedziela, zdecydowanie, będzie dniem na złapanie oddechu. Wtedy to odbędzie się bowiem rozstrzygnięcie Konkursu Elegancji i wręczenie uczestnikom uroczystych nagród. To jednak nie wszystko! Ostatniego dnia imprezy będzie miał miejsce również Konkurs na Najpiękniejsze Auto Magazynów Classic Auto oraz Automobilista. Wygranych wybiorą redaktorzy najbardziej poczytnych pism o tematyce motoryzacyjnej w kraju.


Jednak, jak wiemy, wszystko co dobre szybko się kończy. Na otarcie łez możemy dodać, iż przez całą imprezę goście będą mieli możliwość zwiedzania wspaniałego i dostojnego Zamku Topacz. Jeśli zatem nie wszyscy z Was uwielbiają tematykę moto, może skusicie się na bardziej „disneyowskie” klimaty?


Serdecznie zapraszamy!Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułLegenda o świętokrzyskich południcachLegenda o świętokrzyskich południcach
Dodano 24.07.2019 14:00

Był piękny słoneczny dzień, gdy Pastuszek Jaśko pasł swoje krowy na łące. W pewnym momencie musiał po prostu odpocząć. Podszedł więc do pobliskiej rze

Następny artykuł >Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku NarodowegoMuzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego
Dodano 14.08.2019 15:13

Tym razem proponujemy Muzeum, które pokazuje dary natury i będzie to bliskie spotkanie z przyrodą. Chodzi tu oczywiście o Muzeum Przyrodnicze Woliński

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram