Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Park Rozrywki Zatorland w Zatorze

Dodano 02.07.2018 11:03

Jeżeli macie ochotę wspólnie ze swoimi dziećmi przeżyć niesamowitą przygodę, a w dodatku połączyć naukę z zabawą, to idealnym miejscem wydaje się Park Zatorland! Tutaj zgłębicie tajniki trzech niesamowitych parków i odkryjecie tajemnice paleontologii, mitologii oraz niesamowitej przyrody. Uważajcie, żeby starczyło Wam dnia na wszystkie atrakcje, które tu czekają.


Park Dinozaurów - jest to największy tego typu park w Europie Środkowej.  Zwiedzanie go ułatwi ścieżka edukacyjna, ulokowana pośród pięknej zieleni. Poznacie dawne życie olbrzymów i zobaczycie nie 10, nie 20, ale przeszło ponad 100 różnych dinozaurów, z czego większość to eksponaty ożywione, które wydają różne odgłosy. Największy z nich - Argentynozaur ma ponad 35 m długości i z pewnością najmłodszym spodoba się najbardziej. Przy końcu ścieżki znajduje się Muzeum Szkieletów i Skamieniałości. Możecie zapisać się na warsztaty Młodego Paleontologa prowadzone przez prawdziwych ekspertów, w trakcie których za pomocą specjalnych narzędzi odkryjecie szczątki dinozaurów ukryte w masie gipsowej.


         


Park owadów - jeżeli nie możecie przyjrzeć się z bliska małym owadom, ponieważ te zazwyczaj się ukrywają lub też boicie się ich, to tutaj będziecie mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć je i to w dodatku ludzkich rozmiarów! Również tu poprowadzi Was ścieżka edukacyjna, na której znajduje się 16 wspaniałych eksponatów. Zobaczycie m.in konika polnego, modliszkę, żuka, skorpiona czy skorka. Nowością tego sezonu jest ruchomy karaluch, ale naprawdę nie ma się czego bać! ;) Ekspozycja insektów wzbogacona jest o wystawę wypreparowanych owadów, pochodzących z najróżniejszych zakątków naszej planety. W gablotach widnieją m.in pająki, motyle, cykady i wiele innych egzotycznych stworzeń, których w Polsce nie spotkacie.


         


Park Mitologii - park ten zachwyci Was już samym swoim położeniem, bowiem znajduje się on w dużej części na wodzie. To jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie z bliska można poznać greckich bogów, herosów, bohaterów i inne mityczne stworzenia. Podczas rejsu tramwajem wodnym będziecie mieli okazję zobaczyć także tańczące fontanny. Na zakończenie mitologicznych wrażeń czeka park linowy pełen atrakcji. Nie zabraknie w nim Konia Trojańskiego, więc kto z Was chce poczuć się jak Odyseusz to koniecznie musi spróbować swoich sił.


      


Lunapark - to miejsce, gdzie nie tylko najmłodsi będą się dobrze bawić. Atrakcji tu nie brakuje, jest kino 5D, Extreme, symulator 3D Bonanza, karuzele, diabelski młyn, basen z łódkami, loteria, salon gier, zjeżdżalnie, trampoliny, dmuchańce i wiele innych fantastycznych niespodzianek. Na miłośników mocniejszych wrażeń czeka przejażdżka Dinocoasterem.


   

fot. Zatorland


Na terenie Parku znajdują się miejsca gastronomiczne, gdzie możecie smacznie zjeść coś ciepłego. Zatorland łączy w sobie szereg atrakcji, które sprawią radość osobom w różnym wieku, więc zabierzcie babcie, dziadka, wujka, ciocię, oczywiście najmłodsze pociechy w rodzinie i razem wybierzcie się do tego wspaniałego kompleksu rozrywki!Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSpacerem przez... Suwałki!Spacerem przez... Suwałki!
Dodano 28.06.2018 14:42

Chcielibyśmy Wam zaproponować spacer po polskim biegunie zimna czyli po Suwałkach. Nie martwcie się pomimo tego, że jest tu najchłodniej to bardzo pog

Następny artykuł >Spacerem przez... Augustów!Spacerem przez... Augustów!
Dodano 06.07.2018 09:22

Augustów to jeden z atrakcyjniejszych ośrodków turystycznych, w wakacje tętni życiem i oferuje wspaniały wypoczynek plażowiczom i miłośnikom wody. Pod

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram