Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Park Świętego Mikołaja w Zatorze

Dodano 18.12.2017 14:06

 „Coraz bliżej Święta” - gdy w znanej reklamie telewizyjnej przyjdzie nam usłyszeć ten wpadający w ucho refren to znak, że już niebawem nastanie czas, na który czekają wszyscy – Święta Bożego Narodzenia. Czas bliskości, radości, a także wyjątkowej i niepowtarzalnej atmosfery, która można poczuć tylko w tym okresie roku. Dorośli poświęcą się wtedy długim rozmowom przy stole, a ich pociechy zajmą się rozpakowywaniem wyczekiwanych prezentów. Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku dodatkową świąteczną niespodziankę - zabierz je do Parku Świętego Mikołaja w Zatorze!

To przepełnione magią miejsce pozwoli zarówno najmłodszych oraz ich rodzicom poczuć w pełni ducha nadchodzących świąt! Podczas wizyty rodziny mają okazję poznać prawdziwą historię brodatego dobrodzieja, ukazaną w formie fenomenalnego interaktywnego spektaklu, w którym główną rolę odgrywają kukiełki. Jest to niezwykle barwna opowieść, pozwalająca zaznajomić się z losami Biskupa Mikołaja, który został Świętym.
Marzeniem najmłodszych (które często opisują w mikołajkowych listach) jest poznanie bajkowych bohaterów, których do tej pory mieli okazję oglądać wyłącznie za pośrednictwem telewizora. Dzięki wizycie w zatorskim parku wreszcie będą mogli urzeczywistnić swoje pragnienia! Na miejscu czekają na nich postaci ze Shreka, Smerfy czy dobrze znana ekipa z serii Looney Tunes. Dzieci mogą z nimi porozmawiać, przytulić się oraz wykonać pamiątkowe zdjęcie. Z pewnością taka pamiątka zostanie w ich umysłach na długo. Jeśli jednak ulubieńcami Waszych pociech są postaci z kultowego filmu pt. „Kraina Lodu”, możecie przygotować się na niekontrolowane wybuchy dziecięcej radości, bowiem już niedługo w parku będzie miało miejsce niesamowite widowisko, podczas którego profesjonaliści będą wycinać lodowe figury przy pomocy piły mechanicznej. Powstałe ekspozycje do złudzenia przypominają bohaterów „Krainy Lodu”! Pokaz odbędzie się włącznie 6 i 7 stycznia o godzinie 15:00. To po prostu trzeba zobaczyć!
Pozostając w bajkowym klimacie, polecamy udać się w podróż magiczną ścieżką, oświetloną przy pomocy ponad trzech milionów światełek. Ta niesamowicie malownicza trasa naprawdę robi wrażenie. Podczas spaceru przez krainę, można zapoznać się z bohaterami rozmaitych opowieści, a na końcu drogi spotkać prawdziwego Świętego Mikołaja, któremu pociechy mogą zdradzić do ucha wszystkie swoje pragnienia!
14 stycznia Park Świętego Mikołaja w Zatorze zamieni się w miejsce, gdzie razem będzie można powspominać niezwykły świąteczny czas przy pomocy wspólnego kolędowania. Niesamowity klimat oraz rodzinna atmosfera gwarantowana.
Obiekt potrafi jednak dostarczyć rozrywki niemal o każdej porze roku. Rodzice wraz z podopiecznymi mogą spróbować swoich sił na lodowisku o powierzchni 200 metrów kwadratowych! Jest to doskonała okazja, aby pokazać dzieciom, jaką radość mogą nieść ze sobą sporty zimowe. Na miejscu dostępna jest również bezpłatna wypożyczalnia łyżew (we wszystkich rozmiarach), dzięki czemu nie trzeba się przejmować dodatkowym zakupem sprzętu. Dodatkowo w Parku Mikołaja można znaleźć takie atrakcje jak: kino 3D, gigantyczna zjeżdżalnia, a także uwielbiany przez wszystkich – Diabelski Młyn!


Park Świętego Mikołaja w Zatorze to idealna propozycja dla wszystkich, którzy pragną poczuć klimat nadchodzących wydarzeń nieco intensywniej niż zazwyczaj. Dzięki mocy atrakcji dostępnych na miejscu można w fantastyczny sposób zaplanować popołudnie z dzieckiem oraz dostarczyć mu niezapomnianych wrażeń i wielu fascynujących przygód.

Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSpacerem przez... Kudowę Zdrój!Spacerem przez... Kudowę Zdrój!
Dodano 15.12.2017 12:19

Kudowa Zdrój to miejscowość idealna na weekendową wycieczkę całą rodziną. Co odwiedzić? Jak zaplanować idealny wypad? Jak sprawić, aby z pozoru zwykła

Następny artykuł >MASZA I NIEDŹWIEDŹ ODWIEDZĄ POLSKĘ!MASZA I NIEDŹWIEDŹ ODWIEDZĄ POLSKĘ!
Dodano 13.12.2018 09:54

Urocza Masza i jej przyjaciele z pewnością podbiją Wasze serca. Zobaczycie co bohaterka wymyśli tym razem i jak poradzi sobie z trudnościami, które ją

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram