Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Świnka Peppa na żywo!

Dodano 03.04.2019 08:41

Urodziny Świnki Peppy to, bez dwóch zdań, bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka! Z tej okazji Mama Świnka i Tata Świnka zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami na wyjątkową imprezę-niespodziankę!

 

Wielka Niespodzianka to niezwykły spektakl teatralny przedstawiający przygotowania do imprezy urodzinowej Świnki Peppy. Dzieci zebrane na widowni będą miały jedyną i niepowtarzalną okazję porozmawiać z solenizantką i całą jej rodziną, stając się tym samym nieodłączną częścią przedstawienia. 


Ważna wiadomość jest taka, że przyjęcie będzie miało miejsce więcej niż jeden raz! Przedstawienie odbędzie się bowiem w kilku największych miastach Polski, a mianowicie we: Wrocławiu, Toruniu, Poznaniu, w Częstochowie, Łodzi i Rzeszowie.


Organizatorzy zapewniają, że w trakcie trwania spektaklu nie zabraknie wesołych piosenek, tańca i niezapomnianej zabawy. Zapowiadają także zabawę w chowanego i masę innych atrakcji! Jesteśmy pewni, że Wasi milusińscy będą zachwyceni bliskim spotkaniem z sympatyczną bohaterką popularnej bajki.


Bilety są dostępne na stronie organizatora (http://www.swinkapeppanazywo.pl/kup-bilet/) i można je zdobyć nawet za kwotę 50 zł. Warto zaznaczyć, że organizatorzy przewidzieli możliwość zakupu biletu rodzinnego; przy zakupie minimum 3 biletów w najwyższej cenie każdy kolejny kosztuje jedynie 10 zł. To świetna okazja dla większych rodzin!


Szykujcie zatem wytworne suknie i eleganckie torebki! I pamiętajcie – nie spóźnijcie się. Osoby, które dotrą na spektakl po jego rozpoczęciu, tracą możliwość wejścia na salę i wzięcia udziału w imprezie. 


Gotowi na przyjęcie? Zapraszamy! Mama Świnka i Tata Świnka już na Was czekają!Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł


Komentarze

Jb03.04.2019 | 17:00

Kiedy spektakl w Łodzi?


< Poprzedni artykułLegenda o Wandzie, co nie chciała NiemcaLegenda o Wandzie, co nie chciała Niemca
Dodano 29.03.2019 13:56

Władca Krakowa, był człowiekiem mężnym, sumiennym i sprawiedliwym. Nie skłamiemy, jeśli jeszcze odrobinę pochwalimy Króla Kraka – był on bowiem powsze

Następny artykuł >Spacerem przez... Iwonicz Zdrój!Spacerem przez... Iwonicz Zdrój!
Dodano 05.04.2019 13:00

Iwonicz-Zdrój to jedno z najstarszych polskich uzdrowisk. Jego historia sięga bowiem roku 1578! Miasteczko, choć maleńkie, kryje w sobie całe mnóstwo

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram