Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Bajka za piątaka!

Dodano 18.10.2021 12:00

Z myślą o wszystkich milusińskich, którzy chcieliby pójść z rodzicami na seans kinowy, piekarskie Kino Zacisze wprowadziło specjalną ofertę – Bajkę za Piątaka. Tym razem to ukłon w stronę dzieciaków, którzy chętnie zobaczą bajkę "Miśków 2-óch w Nowym Jorku".


"Miśków 2-óch w Nowym Jorku" to niezwykle barwna animacja opowiadająca o wielkiej przygodzie. Mianowany na króla Arktyki Misiek powraca bowiem do Ameryki, żeby w towarzystwie kolegi odebrać z rąk burmistrza Wielki Klucz do Miasta.


Seans „Bajki za piątaka” odbędzie się już 22-ego maja o godzinie 16:00 w kultowym piekarskim Kinie Zacisze. To wspaniała propozycja dla zabieganych rodziców, którzy chcą niewielkim gestem uszczęśliwić swoich milusińskich. A gwarantujemy, że film o przyjaznych Miśkach wzbudzi w dzieciach naprawdę pozytywne emocje!


To jak? Chcecie wyruszyć do Nowego Jorku wraz z królem Arktyki i jego kompanem? My z przyjemnością wybierzemy się w tę podróż! Serdecznie zapraszamy.

Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSpacerem przez... Szymbark!Spacerem przez... Szymbark!
Dodano 11.10.2021 12:00

Szymbark to niewielka, acz wyjątkowo malownicza wieś położona na Kaszubach. Widoki w trakcie tej wycieczki będą zapierać dech w piersiach! A może jest

Następny artykuł >Legenda o piekielnych odwiedzinachLegenda o piekielnych odwiedzinach
Dodano 25.10.2021 12:00

Boruta wędrował po świecie, niosąc za sobą katastrofy i nieszczęścia. Dnia pewnego zawitał więc czart do Zamku w Będzinie...

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram