Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Carnaval Sztukmistrzów 2019

Dodano 22.07.2019 12:02

Czy ulice Lublina mogą choć na chwilę stać się cyrkową areną? Odpowiedź jest jedna – jak najbardziej! Okazuje się, że sztuka uliczna to nie tylko graffiti, ale także zapierające dech w piersiach występy cyrkowe mistrzów. Jesteście ciekawi, czym zaskoczą Was organizatorzy imprezy? Zapraszamy!


Carnaval Sztukmistrzów to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już w tym tygodniu na ulicach Lublina. Impreza potrwa od czwartku (25/07) do niedzieli (28/07) włącznie. Oznacza to, że organizatorzy ani myślą o jakimkolwiek odpoczynku! Carnaval Sztukmistrzów to prawdziwy maraton sztuki cyrkowej, na którym zobaczycie kawał niesamowitego artyzmu.


Na co zatem macie się przygotować? Tak naprawdę na wszystko, co w jakikolwiek sposób kojarzy Wam się z magią. Carnaval Sztukmistrzów to wydarzenie prezentujące iluzję, teatr, muzykę i wszelkiego rodzaju akrobacje. W skrócie – prawdziwy cyrk na kółkach. 


To jednak jeszcze nie wszystko. Organizatorzy imprezy zadbali o to, aby goście również mogli stać się częścią karnawału. W związku z tym odbędą się także otwarte warsztaty cyrkowe, konkurs plakatu cyrkowego oraz gra miejska o tematyce wydarzenia. 


W tym miejscu warto zaznaczyć, iż Carnaval Sztukmistrzów to wydarzenie stworzone z myślą o wszystkich uczestnikach. W związku z tym organizatorzy przewidzieli atrakcje przeznaczone specjalnie dla dzieci. Jesteśmy pewni, że Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych to coś, co dzieciaki zapamiętają na naprawdę długo!


Jeśli zatem tematyka magii i iluzji jest dla Was czymś interesującym, jesteśmy pewni, że Carnaval Sztukmistrzów zrobi na Was ogromne wrażenie. W końcu gdzie indziej szukać ognia, żonglerki, highlinerów i sztuczek karcianych? 


A jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy warto wybrać się na lubelskie ulice, czy jednak lepiej zostać w domu, podpowiadamy, że wydarzenie jest całkowicie bezpłatne. Jesteśmy pewni, że impreza zrobi na Was ogromne wrażenie, zatem zabierzcie ze sobą dobre nastawienie i szeroki uśmiech. To wystarczy, żeby spędzić wspaniały czas na Carnavale Sztukmistrzów!


Serdecznie zapraszamy!Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułLegenda o Waligórze i WyrwidębieLegenda o Waligórze i Wyrwidębie
Dodano 19.07.2019 10:53

Dawno, dawno temu, za górami i lasami żyła sobie pewna rodzina. Było to bardzo szczęśliwe i spokojne małżeństwo, spędzające wiele czasu na leśnych wyp

Następny artykuł >Jarmark św. Dominika w GdańskuJarmark św. Dominika w Gdańsku
Dodano 22.07.2019 12:57

Historia Jarmarku św. Dominika sięga roku 1260! Brzmi imponująco, prawda? Już 27-ego lipca rozpocznie się po raz kolejny!

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram