Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Makieta Borówiec

Dodano 28.11.2018 09:46

Zrobiło się już chłodniej, więc warto pozwiedzać coś interesującego w jakimś ciepłym wnętrzu. Mamy pewną propozycję, która zasługuje na szczególną uwagę. Otóż możecie odwiedzić wraz ze swoimi dziećmi fantastyczną Makietę Borówiec! Znajduje się ona we wsi położonej w województwie wielkopolskim, a dokładniej w powiecie poznańskim - Borówiec. 


  


Czeka tu na Was miniaturowy świat, zbudowany na powierzchni ponad 250 m². Makieta wykonana została w skali H0, czyli 1:87 i wciąż jest rozbudowywana. Przedstawia koleje europejskie poruszające się wśród krajobrazów współczesnej Europy. Wasze oczy zwrócone będą na mijające się środki transportu: pociągi,  samochody, a nawet samoloty! Docelowo po makiecie porusza się ponad 40 pełnych składów pociągów, według zmieniających się rozkładów jazdy.


   


Oprócz tego nie zabraknie domów, biurowców, szpitali, wesołego miasteczka, różnorodnej roślinność, ludzi i zwierząt. Wszystko wygląda jak żywe. Dobrze obserwujcie i słuchajcie, ponieważ pojawiają się tam dymy, gwiazdy w nocy i różne dźwięki!
Ten wspaniały pokaz modelarstwa kolejowego zachwyci małego i dużego widza. To z pewnością fantastyczny pomysł na spędzenie miło sobotniego popołudnia. Warto poznawać takie miejsca, które nasuwają na myśl pytanie - jak to jest możliwe? :) 

Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSpacerem przez... Ciechocinek!Spacerem przez... Ciechocinek!
Dodano 28.11.2022 11:00

Dziś co nieco informacji o uroczym mieście na Kujawach jakim jest Ciechocinek. Dzięki bogactwu naturalnemu stał się jedną z bardziej znanych miejscowo

Następny artykuł >Legenda o powstaniu WisłyLegenda o powstaniu Wisły
Dodano 07.11.2022 11:00

Zastanawialiście się skąd się wzięła Wisła? My znamy już ta historię i z przyjemnością się nią z Wami podzielimy.

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram