Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Orzeł i Krzyż - Zwycięskie Powstanie

Dodano 27.05.2019 13:49

Orzeł i Krzyż to niezwykła opowieść o historii Polski. To, bez wątpienia, prawdziwa gratka dla miłośników dawnych dziejów, którzy w czasach rycerskich czują się jak ryby w wodzie. Tegoroczna edycja nocnego widowiska plenerowego nosi tytuł “Zwycięskie Powstanie” i będzie opowiadać o losach Polski i Polaków na przestrzeni lat. Znajdziecie tu wszystko, czego dusza zapragnie - od legend i założenia Państwa Polskiego przez triumfy husarii, Potop Szwedzki, aż po odzyskanie niepodległości i Solidarność.


Impreza trwać będzie od 21 czerwca do 13 lipca w Murowanej Goślinie pod Poznaniem. W tym miejscu warto dodać, iż scenariusz tegorocznego wydarzenia został wzbogacony o dodatkowy wątek z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. To kolejny powód, żeby wyruszyć w Wielkopolskę i na własne oczy zobaczyć to niezwykłe wydarzenie!


Jeśli jeszcze nie jesteście pewni, czy warto wybrać się na tę imprezę, może ostatecznie przekona Was ranga tego wydarzenia. Usiądźcie wygodnie - liczby, o których lada moment przeczytacie, naprawdę robią wrażenie!


W przedstawieniu będzie brało udział niemal 400 aktorów, wcielających się w ponad półtora tysiąca postaci. Dodatkowo - artyści wystąpią na scenie wielkości sześciu boisk piłkarskich! Wyobrażacie to sobie? 


Wydarzenie okraszone zostanie niesamowitymi efektami specjalnymi i projekcjami na ekranach wodnych. Całość upiększą konie i wspaniali akrobaci. 


W tym miejscu warto zaznaczyć, że od momentu pierwszego wystawienia “Orła i Krzyża”, spektakl obejrzało już ponad 45 tysięcy ludzi. Polecamy wybrać się na “Zwycięskie Powstanie” całą rodziną. Tego typu przedstawienie będzie bowiem wspaniałym pomysłem na rodzinne spędzenie czasu. To w końcu niezwykła impreza zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, a także niepowtarzalna okazja do zaszczepienia w najmłodszych miłości do historii.


Nie możecie tego przegapić!Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułLegenda o Czarcim PoluLegenda o Czarcim Polu
Dodano 24.05.2019 16:16

Dawno temu, kiedy Czarcie Pole nie było jeszcze czarcim, na przedmieściach tejże wioski swoją karczmę prowadził Icek. Icek był nie tylko cwanym gospod

Następny artykuł >Święto Soli w WieliczceŚwięto Soli w Wieliczce
Dodano 28.05.2019 09:56

Nie da się ukryć, że każdemu z nas ciężko wyobrazić sobie codzienne życie bez soli. W końcu nie bez powodu zwykło się witać dalekich gości chlebem i s

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram