Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Śnieżny labirynt - Snowlandia Zakopane!

Dodano 30.01.2018 10:02

Ferie nadchodzą i gdzie ten śnieg? Każde dziecko z utęsknieniem na niego czeka. A może zamiast się łudzić, że spadnie z nieba to wspólnie go poszukacie? Proponujemy Wam fantastyczne miejsce w Zakopanym – Snowlandia! To prawdziwie biała kraina rodem z bajek. Śnieżne miejsce w otoczeniu zachwycającego Tatrzańskiego Parku Narodowego dostarczy Wam i Waszym dzieciom ogrom wrażeń.


Do głównych atrakcji należy:


Śnieżny Labirynt, który powstał po raz pierwszy na przełomie 2015/2016 roku. Swoje miejsce ma tuż pod Skocznią narciarską ,,Wielka Krokiew”, co jest dodatkową atrakcją. To największa tego typu budowla w Polsce i na Świecie. Na tym oczywiście się nie kończy, ponieważ na przełomie 2017/2018 roku organizatorzy zapragnęli powiększyć powierzchnię o ok 500 m, wszystko jednak uzależnione jest od panujących warunków atmosferycznych. Musi być ujemna temperatura, aby możliwa była produkcja sztucznego śniegu.

Cena biletów: normalny 18 zł, ulgowy 12 zł

Godziny otwarcia: 10:00 do 22:00 (sprzedaż biletów do godziny 21:00).
Śnieżny Zamek – to prawdziwy zamek z baśni. Jego baszty wznoszą się na wysokość 16 metrów. Możemy pozwiedzać tu liczne komnaty i tunele, dzięki którym dotrzemy na taras, a z niego będziemy mogli podziwiać piękny śnieżny widok na Wielką Krokiew czy Giewont.

Cena biletów: normalny 16 zł, ulgowy 10 zł

Godziny otwarcia: 10:00 do 20:00 (sprzedaż biletów do godziny 19:30).
Tor saneczkowy- na to z pewnością czekają nie tylko najmłodsi. Tor ma 200 m długości, jest szeroki i oświetlony. Zjazd zapewni dobrą zabawę dla każdego. Jest możliwość wypożyczenia sprzętu, który jest wliczony w cenę biletu saneczkarza. Dzieci do lat 16 muszą posiadać obowiązkowo kaski.

Cena biletów: 1 h – 10 zł, cały dzień – 20 zł

Godziny otwarcia: 10:00-20:00 (sprzedaż biletów do 19:30)
Mini ZOO – To idealne miejsce dla miłośników fauny i flory Podhala. Spotkacie się z licznymi gatunkami ptaków drapieżnych, jeleniami, kózkami, danielami, owieczkami, muflonami. Kusić Was będzie z pewnością chęć pogłaskania lub nakarmienia, któregoś z nich - otóż tutaj wszystko jest możliwe!

Cena biletów: normalny 10 zł, ulgowy 8 zł.

Godziny otwarcia: 10:00-16:30 (sprzedaż biletów do 16:00)
Wyciąg Pod Krokwią - usytuowany jest pod słynną Skocznią narciarską „Wielka Krokiew”. Warto wiedzieć, że jest to wyciąg dla początkujących narciarzy i dzieci. Jego  długość to 180 m. Można tu czuć się bezpiecznie dzięki dużej przestrzeń podczas stawiania pierwszych kroków na nartach i snowboardzie. Atutem jest to, że stok jest ratrakowany, oświetlony i sztucznie dośnieżany. W zależności od warunków pogodowych jest czynny od godziny 9:00 do ostatniego narciarza na stoku.

Cena biletów: 10 zjazdów kosztuje tylko 20,00 zł


Szkoła narciarska i snowboardowa  - nie umiecie jeździć na nartach lub na snowboardzie? Właśnie na takie osoby czekają wykwalifikowani instruktorzy, którzy szkolą od podstaw i doszkalają niepewnych. Przy wyciągu można wypożyczyć sprzęt. Narciarskie trasy do biegania mają długość od 2 km do 6 km i prowadzą częściowo przez Tatrzański Park Narodowy.


Z dodatkowych informacji warto wiedzieć, że:


Bilet ulgowy przysługuje: dzieciom i młodzieży od 3-16 roku życia, emerytom, rencistom i osobom niepełnosprawnym.

Dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie. Istnieje możliwość wykupienia biletów łączących różne atrakcje w przystępnej cenie.

Płatność tylko gotówką. Należy zapoznać się z regulaminem przed przystąpieniem do Śnieżnego Parku Rozrywki.


Dokładny adres: ul. Piłsudskiego 38, 34-500 Zakopane

adres e-mail: kontakt@snowlandia.pl

telefon: +48 797 378 887


                              


Jakby Wasze dzieci miały opisać ferie marzeń, to z pewnością byłoby bliskie miejscu takiemu jak to. Mnóstwo atrakcji, których z roku na rok ciągle przybywa. Nie czekajcie na śnieg! Wsiadajcie w samochód i ruszajcie do Zakopanego, aby odnaleźć to magiczne miejsce pełne zabaw w śniegu!!!Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułSpacerem przez... Bielsko-Białą!Spacerem przez... Bielsko-Białą!
Dodano 24.01.2018 08:31

Tym razem zabierzcie wygodne buty do spacerów i wycieczek w góry oraz aparat do robienia zdjęć pięknym zabytkom w centrum miasta. Ruszamy na południe

Następny artykuł >Spacerem przez... Zieloną Górę!Spacerem przez... Zieloną Górę!
Dodano 02.02.2018 07:25

Zielona Góra ma wiele do zaoferowania. Z pewnością, każdy kto odwiedzi to miasto doceni jego walory krajobrazowe, architektoniczne i historyczne. Jest

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram