Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


XV Małopolski Piknik Lotniczy

Dodano 14.06.2019 10:32

W ubiegłym tygodniu na katowickim Muchowcu odbywał się Największy Śląski Air Show FAJERA, o którym pisaliśmy przy okazji innego artykuły – zapraszamy TUTAJ. Jeśli jednak nie udało Wam się tam dotrzeć, możecie otrzeć łzy! W najbliższy weekend, a więc 22-23 czerwca w Krakowie będzie miało miejsce wydarzenie o podobnej randze. Mowa oczywiście o XV Małopolskim Pikniku Lotniczym, który, jak co roku, odbędzie się a terenie dawnego lotniska Rakowice-Czyżyny.

Na tle krakowskiego nieba swoje umiejętności zaprezentują wspaniali piloci wraz ze swoimi niezwykłymi samolotami. To doskonała okazja zarówno do podziwiania zdolności specjalistów, jak i do przełamania swojego lęku przed lataniem! XV Małopolski Piknik Lotniczy udowodni bowiem, że dla pilotów ziemia mogłaby nie istnieć.


Oprócz tego na gości czekać będzie również cała masa naziemnych atrakcji. Organizatorzy zadbali zarówno o starszych uczestników wydarzenia, jak i o tych zupełnie młodych. Jesteśmy pewni, że wspaniałą atrakcją dla najmłodszych milusińskich będzie możliwość zwiedzenia ekspozycji Muzeum Lotnictwa Polskiego – w tym oczywiście opcja wejścia do wnętrza samolotów! 


Na XV Małopolskim Pikniku Lotniczym goście będą mogli także wziąć udział w prezentacjach grup rekonstrukcji historycznej, które zademonstrują historyczne i współczesne umundurowanie z uzbrojeniem a także przybliżą widzom "żołnierski folklor". 


Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, być może decydującym czynnikiem okaże się fakt, że XV Małopolski Piknik Lotniczy to po prostu wspaniała impreza! Goście będą mogli skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej i handlowej, zaś najmłodsi – ze specjalnych stref rozrywki.  


W tym miejscu warto zaznaczyć, że wydarzenie cieszy się ogromną popularnością, a ostatnie sztuki biletów są jeszcze dostępne na oficjalnej stronie organizatora. Zatem nie ma się nad czym zastanawiać! Jesteśmy pewni, że XV Małopolski Piknik Lotniczy to wspaniała okazja do spędzenia cudownego weekendu z rodziną. Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułLegenda o Dobrych SkrzatachLegenda o Dobrych Skrzatach
Dodano 14.06.2019 10:12

Lata wstecz, kiedy to na inowrocławskim rynku odbywały się huczne jarmarki, miasto było odwiedzane przez ogromne ilości turystów. A wszystko za sprawą

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram