Gdzie jechać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


Świnka Peppa i wielka niespodzianka

Dodano 02.01.2019 11:14

Peppa jest najbardziej znaną i lubianą świnką jeżeli chodzi o bajki dla najmłodszych. Zna ją prawie każdy maluch. Potrafi zarówno rozśmieszać jak i nauczać. Już niedługo, bo 29 stycznia jej fani będą mogli się z nią spotkać osobiście w Bytomiu, a dokładnie w Operze Śląskiej. Miasto to znajduje się na południu Polski i jest jednym z najstarszych zakątków historycznego Górnego Śląska. 


To wspaniała okazja do spędzenia miło czasu z rodziną oraz z niezwykłą bohaterką animowanego serialu, znanego w 85 krajach na świecie. Przedstawienie potwierdzi, że Peppa jest bardzo energiczna, roześmiana i ma wielu wspaniałych przyjaciół. Zobaczycie na własne oczy jak wygląda jej codzienne życie z młodszym braciszkiem Georgem oraz rodzicami. 


Taki spektakl to nowość w naszym kraju. Różowa bohaterka zejdzie z ekranu, aby spotkać się z dziećmi twarzą w twarz. Warto wiedzieć, że Peppa będzie obchodziła właśnie wtedy swoje urodziny i razem z nią będziecie świętować to wydarzenie! Nie zabraknie piosenek, tańców i wspólnej zabawy. Będzie dużo wspaniałych atrakcji, a najważniejsza z nich to - Wielka Niespodzianka, ale nie możemy zdradzić nic więcej :)


Warto zobaczyć to show dla fantastycznych kostiumów, gry aktorskiej, dekoracji wprost z animowanego świata, wspaniałej animacji dźwiękowej i świetlnej. Bilety można zakupić na stronie Opery Śląskiej. Nie zwlekajcie, bo jest mało czasu, już dziś zapewnijcie sobie miejsce siedzące!


Galeria zdjęć


Skomentuj artykuł< Poprzedni artykułLegenda o powstaniu WisłyLegenda o powstaniu Wisły
Dodano 07.11.2022 11:00

Zastanawialiście się skąd się wzięła Wisła? My znamy już ta historię i z przyjemnością się nią z Wami podzielimy.

Następny artykuł >Spacerem przez... Darłowo!Spacerem przez... Darłowo!
Dodano 10.10.2022 12:00

Darłowo posiada 700-letnią tradycję i może pochwalić się nie tylko średniowiecznym rodowodem ale również zaszczytnym mianem miasta królewskiego. Przed

Pozwól nam tworzyć dla Ciebie

Sami będąc rodzicami, staramy się przygotowywać dla Ciebie atrakcyjne artykułu pozwalające zorganizować czas z Twoimi pociechami oraz wynajdujemy obiekty turystyczne spełniające wymogi naszych pociech.


Nasz serwis w dużej mierze utrzymuje się z reklam, dlatego:


Jeżeli nie chcesz płacić za przeglądanie treści wyłącz AdBlocka i ciesz się zawartością naszego serwisu Wyłączony
Przeglądaj dalej nasz serwis bez reklam zapisując się na newsletter dzięki któremu otrzymasz jedną reklamę dziennie Rejestruję
Uzyskaj pełny dostęp do treści na okres jednego miesiąca za jedyne 9,99 zł Wybieram